U Serisi
U SERİSİ
U Pro
2019 Model 43.990 TL
KDV ve ÖTV Dahil
U Serisi
01
Bir Milyar Kilometreden Fazla Sürüş verisi
Farklı sürüş alışkanlıkları, hızlanma modları ve enerji tüketiminin tümü sürüşü etkiliyor. Yaklaşık bir milyar kilometrelik kullanıcı veri toplama koleksiyonumuzla, NIU günlük sürüş alışkanlıklarımızı etkileyen gerçek şehir faktörlerini başarıyla ortaya çıkardı. Çalışma örneğimizde 150.000 sürücü kullanarak, şehir için amaçlanan akıllı bir scooter yarattık.
02
Bosch Motor
Kapsamlı araştırma ve analizler sayesinde, üstün fırçasız mıknatıs motorumuzu gururla sunuyoruz. U Serisi'nin elektrikli güç aktarma organının her bir bileşeni, güç kaybını azaltırken motorun yeterli güç üretmesini sağlayarak, güç ve enerji verimliliği arasındaki mükemmel dengeyi sağlamak için tam olarak tasarlanmıştır.
03
Alan Odaklı Kontrol (FOC)
NIU, F Serisi vektör kontrol ünitesini U Serisi motoruyla iletişim kurmak için geliştirdi. Gelişmiş bir algoritma, titiz motor testleri ve güç girişini ayarladıktan sonra, % 10 giriş -% 10 çıkışta yumuşak bir hızlanma elde ettik. FOC, en yeni ve en son teknolojiye sahip teknolojidir.
04
Elektronik Fren Sistemi (EBS) ve Rejeneratif Fren Sistemi
Normal bir scooter üzerinde frene bastığınızda kinetik enerji üretilir ve sonra boşa harcanır. EBS ile, frenleme sırasında üretilen kinetik enerji yakalanır ve tekrar aküye geri dönüştürülür ve menzilinizi %6'ya kadar uzatır.
05
Bulut ECU
U-Serisinin akıllı çekirdeği olan Cloud ECU, özel bir scooter analisti gibi davranarak sürüş verilerinizin toplanması, teşhisi ve işlenmesini tamamlamanıza yardımcı olur. Her sürüşün ardından bulut bağlantısını kullanan veri analizi, sürüş alışkanlıklarınızı öğrenerek akıllı sürüş deneyimini optimize eder.
06
Yeni Altı Eksenli Hareket Sensörü
Yeni MEMS altı eksenli hareket sensörü sayesinde U Serisi'nin hırsızlık alarm sistemi doğruluk aralığı yalnızca 3 metreye kısaltıldı. Aracın hızlanmasını ve GPS konumlandırmasını ölçmek için yerleşik jiroskop kullanarak, scooter'ınızın yetkisiz bir hareketini daha doğru bir şekilde tespit edebiliyoruz.

MEMS altı ekseni sadece bir hırsızlık önleme aracı değildir. Scooter'ınızdaki her türlü hareketi algılar. Scooterınız devrilirse telefonunuzda bir bildirim bile alabilirsiniz.
07
Akü Yönetim Sistemi (BMS)
Yeni nesil BMS'imizi tasarladık ve geliştirdik. BMS, kesin bir Şarj ve Deşarj hesaplamasından daha fazlasını yapar. Akünün her bir bölümünün etkin bir şekilde korunmasını ve çalışmasını sağlamak için akım, voltaj, sıcaklık, iletişim ve diğer 10 elektrik koruma mekanizmasını analiz eder.
08
Anahtarsız Çalıştırma
U Serisi, anahtarsız çalıştırmayı kullanan ilk scooter'ımız. U Serisi tuşu, scooter'ınızı 50 metreye kadar bir mesafeden uzaktan açmanıza olanak sağlar. Sürmeye hazır olduğunuzda, scooter'ınızı açmak ve yola çıkmak için sadece tuş üzerindeki "Niu logo" düğmesine basın.
09
Tüm Yeni "Naked" Çerçeve
U Serisi ile ilk karşılaştığınızda, gözleriniz dış 38mm çelik çerçevesine çekilir. Sadece harika görünmekle kalmıyor, aynı zamanda Q235 çeliği mükemmel torsoniyal sertliğe ve düşük boyuna sertliğe sahip, taşıma kapasitesi ve manevra kabiliyeti arasında doğru dengeyi sağlıyor.
10
Gündüz Farları
NIU'da güvenlik bizim önceliğimizdir. U Serisi gündüz yanan farlar ve 360 derecelik bir LED aydınlatma sistemi ile donatılmıştır. Yayalar ve sürücüler, yoldayken sizi tespit etmekte sorun yaşamaz ve kaza olasılığını azaltır. U-Serisi, güvenlik için tasarlanan ve aynı zamanda biraz da ilginç olan, tamamen yeni bir harici "Halo" farı; U scooter'ın hem şekli hem de işlevi için göze çarpıyor.
11
NIU Motor Kilidi
Bir yeni hırsızlık koruma katmanı olan Niu Motor Lock'u ekledik. Scooterınızın yetkisiz bir hareketi yapılırsa, motor kilidi etkinleştirilebilir. Kilidin yalnızca scooter "park etme" modundayken etkinleştirildiğinden emin olabilirsiniz.

Boyutlar

Akü

Pil Hücresi Tipi
Panasonic
Shell Material
Anodized aluminum alloy
Charging Time
7 hours
Şarj Metodu
Scooter üzerinden / Aküyü direk Şarj
Kapasite
21Ah
Voltaj
48V
Battery Pack Weight
5.2kg
Mileage
30-40km*
Şarj boyutu
146x84x42.5mm
Battery Size
170x90x300mm

Güç Sitemi

Motor Brand
NIU joint research and development
Kontrol
FOC Vektör Kontrolü
Motor Power
24N·m
Climbing Performance
13°
Brake Method
Front disc brake, rear disk brake
Fren Mesafesi
Dry 1.3m, Wet 1.7m (20km/h)

Gövde

Handlebar Material
Aluminum alloy
Body Structure
Truss type
Maximum Laden Mass
147kg
Front Shock
Sleeve oil damping
Arka Şok
Sleeve oil damping

Aydınlatma Sistemi

Brand LED
Gündüz Sürüş Farı
Unibody Tail Light
Front Turn Indicator
Arka Sinyal Lambaları
Fren Lambası

Akıllı Sistem

Ublox Chipset
Six-axis Sensor
Akıllı Konumlandırma
Intelligent Alarm
Keyless Start
OTA Update
Real-time Battery and Mileage
Battery Usage Statistics
Recorded Riding History

Kontrol Paneli

Screen Material
HTN
Full LCD Dashboard
Battery Status Display
Battery Value
Remaining Charging Time
Clock
GPS & Cellular Signal
Error Code

Other

Headlight Seeing Distance
30m
Headlight Illumination Intensity
7000-10000 lm
Safe Wading Height
230mm
Full Scooter Lighting Feature
360 Degree Lighting System
Mode Selection
2 modes